Tierra Verde Gel do myčky (1 l) + Leštidlo do myčky (750 ml) – INOVACE

269,00 

DO OBCHODU

Katalogové číslo: Econea-8130 Kategorie: Štítek:

Popis

Časově limitovaný set gelu do myčky a leštidla s inovovanou recepturou se vyplatí z několika důvodů. Cena leštidla v něm klesla na polovičku, ušetříte tedy koruny. A přísná certifikace EcoGarantie na obou produktech vám zajistí vysokou kvalitu a plnou odbouratelnost v životním prostředí. 
Gel do myčky si hravě si poradí i s vydatně znečištěným nádobím a zatočí i se zaschlými zbytky jídla. Krmit s ním můžete všechny typy domácích myček, k přírodě je šetrný a jemně voní po ekologicky vypěstovaných sicilských pomerančích. 
Leštidlo zanechá vaše nádobí bez šmouh, zaschlých kapek a fofrem suché. Receptura s čistě přírodním složením pomáhá rozpouštět minerální usazeniny z vody, neobsahuje parfémy, fosfonáty, chlór, enzymy, optické rozjasňovače a neovlivňuje chuť pokrmů a nápojů. 

Česko-slovenská firma Tierra Verde s.r.o. vyrábí ekologické prostředky pod několika značkami. Ekologická drogerie a kosmetika nesou název Tierra Verde, produkty pro domácí mazlíčky Catz&Dogz, tašky, ručníky a sáčky pro denní použití pak dováží pod značkou Casa Organica či Mama Natura a pro ženy má také menstruační kalíšky Gaia Cup. Velká část produktů vzniká v Brně a podle nás připravuje nejčistší ekodrogerii v Česku. To dosvědčuje i uznávaný certifikát Ecogarantie®, kterým se pyšní jako jediná v ČR. Dbá přitom jak na blaho spotřebitelů, tak na minimalizaci odpadů a recyklaci. Žádné výrobky v našem sortimentu neobsahují živočisné složky, a jsou tedy čiště veganské.