Šetřiče vody s vodovodní baterií

Jak šetřit vodou

Snad každý z nás ví, že voda patří k důležitým součástem našich životů. Současný vývoj na planetě Zemi je však varující, a proto bychom se měli více zamýšlet nad našim chováním a otázkou: „Jak šetřit vodou?“ Je totiž pravdou, že každý z nás se může chovat lépe. A to následně pocítí nejen ve své peněžence, ale také kolem sebe. Voda je totiž zcela zásadní pro život na naší planetě a nejde jen o jednotlivce, ale o celé lidstvo.

I málo může být pro vaši peněženku i přírodu velkým počinem.

Pokračovat ve čtení

CNC stroje pro výrobu spořičů vody

Jak se vyrábí české šetřiče vody Watersavers

Šetřiče vody české značky Watersavers si našly cestu do domácností i firem. Pokud také uvažujete nad pořízením zařízení, s jehož pomocí byste mohli ušetřit až tisíce litrů vody ročně, je značka Watersavers sázkou na jistotu. Proč jsou její šetřiče tak dobré? V čem se skrývá úspěch této značky? Přečtěte si článek, ve kterém vás seznámíme s používanými materiály i výrobními postupy.
Pokračovat ve čtení

Antivandal spořič vody

Antivandal šetřiče vody chrání proti odcizení

Rádi byste instalovali šetřič vody na veřejné místo, ale obáváte se jeho odcizení? Pokud chcete ochránit svůj majetek a zároveň snížit spotřebu vody na minimum, nabízejí ideální řešení speciální spořiče vody s ochranou proti odcizení, které se prodávají pod označením antivandal. Díky unikátnímu způsobu instalace máte jistotu, že se jen tak neztratí.
Pokračovat ve čtení

Ženské a dětské ruce při mytí

Jak šetřit vodou při osobní hygieně

Pokud se snažíte šetřit vodou, měli byste začít u osobní hygieny. Věděli jste, že takto spotřebovaná voda tvoří až 50 % z celkového odběru? Průměrně se jedná o množství 60 litrů denně na jednoho člověka. Úspora však neznamená, že byste o sebe měli přestat pečovat. Jsou i další způsoby, jak můžete snížit spotřebu vody při zachování stávajících hygienických návyků.
Pokračovat ve čtení

Stříkající voda

Šetřič vody Watersavers je antivápenný

Vodní kámen se běžně tvoří na vaně, na umyvadle, v toaletě, na sprchové hlavici i kdekoliv jinde v blízkosti vodovodních baterií. Může za nevzhledné skvrny či povlaky a také přispívá k množení bakterií. Pokud se vodní kámen navíc usazuje ve vašem potrubí, může ho časem zcela ucpat.
Pokračovat ve čtení

Šetřič vody najde využití v celé koupelně

Kam se hodí šetřiče vody

Instalace šetřiče vody je vhodná jen na některá místa. Chcete si být stoprocentně jisti, že šetřič je dobrou volbou i do vašich prostor? Přečtěte si informace na následujících řádcích. Při správném použití ušetříte až tisíce korun ročně, a to bez rizika snížení komfortu.
Pokračovat ve čtení

Výběr perlátoru

7 tipů pro výběr vhodného šetřiče vody

V aktuálním článku jsme pro vás připravili 7 tipů, které vám usnadní výběr šetřiče vody. Rozhodli jste se, že si šetřič do své domácnosti pořídíte, ale nevíte, na co vše se při jeho koupi zaměřit? Poradíme vám jak vybírat, aby spořič splňoval vaše očekávání a dobře plnil svou funkci.
Pokračovat ve čtení

K napouštění bazénu se šetřič vody nehodí

Šetřiče vody mají svá omezení – kam se nehodí

Šetřič vody je užitečným pomocníkem do vaší koupelny, do kuchyně i na toaletu. Při jeho instalaci je však nutné řídit se pokyny výrobce, protože byť se jedná o univerzální řešení, tak ho nemůžeme doporučit na všechny zdroje vody v domácnosti. Šetřiče mají několik omezení a na ta se podíváme v aktuálním článku.
Pokračovat ve čtení

Šetřiče vody ovlivní vodu, plyn i elektřinu

Šetřiče vody ovlivňují nejen vodné

Šetřič vody přinese výraznou úsporu do každé domácnosti. I když si myslíte, že s vodou nakládáte hospodárně, použitím tohoto zařízení se pravděpodobně přesvědčíte o opaku. Podívejte se, jaké jsou hlavní přednosti šetřičů. Neovlivňují pouze samotnou spotřebu vody - tedy vodné, ale i mnoho dalších aspektů (stočné, elektrickou energii, využitelné množství vody v domácnosti atd.).

Pokračovat ve čtení