Publikováno

Antivandal šetřiče vody chrání proti odcizení

Antivandal spořič vody

Rádi byste instalovali šetřič vody na veřejné místo, ale obáváte se jeho odcizení? Pokud chcete ochránit svůj majetek a zároveň snížit spotřebu vody na minimum, nabízejí ideální řešení speciální spořiče vody s ochranou proti odcizení, které se prodávají pod označením antivandal. Díky unikátnímu způsobu instalace máte jistotu, že se jen tak neztratí.

Kam instalovat šetřiče vody antivandal

O výhodách šetřičů vody jste již určitě slyšeli. Umožní vám uspořit stovky litrů vody měsíčně, a tak tisíce korun ročně. Obzvlášť pokud spořiče nainstalujete na všechny baterie ve své domácnosti. Úspory v domácnostech jsou samozřejmé, jak je to ale ve firemních nebo ve veřejných budovách, kde vodu pouští lidé, co ji nemusí hradit ze své vlastní kapsy?

Na veřejných záchodcích a umývárnách není výjimečné, když lidé pouští zbytečně velké množství vody na opláchnutí rukou. Chcete-li tomuto plýtvání zabránit a účinně předcházet, využijte šetřiče vody značky Watersavers z řady antivandal, která obsahuje speciální ochranný systém proti odcizení.

I pokud si šetřiče někdo všimne, určitě ho rukou neodšroubuje a nedá si ho do své kapsy. Spořič je tak ideální například na zmíněné veřejné toalety, na toalety ve firemních a v administrativních budovách, které jsou společné pro více kanceláří, do hotelů, restaurací, na benzinové čerpací stanice i na mnoho dalších míst, kde působí jako prevence před zloději.

Jak na montáž šetřičů antivandal

Montáž šetřičů s antivandal úpravou je velmi jednoduchá – podobná jako u běžného perlátoru. Při instalaci se využívá pouze speciální klíč, který je součástí dodávky a který běžně nemá zloděj při ruce. Složitý mechanismus odmontování by ho tedy měl odradit od krádeže a vy tak budete spokojeně dál snižovat spotřebu vody.

Spořič vody antivandal doporučujeme pouze na veřejná místa. Doma v koupelně či na toaletě jsou zbytečné. Jejich životnost se stejně jako u ostatních šetřičů Watersavers pohybuje v desítkách let.